kontakt

O NASFLOWID działa na polskim rynku od 13 lat. Zaufały nam już tysiące klientów, którzy bardzo sobie chwalą wspópracę z nami.
Dom jest inwestycją, w której nie można sobie pozwolić na kompromisy. Ma służyć pokoleniom, więc musi być solidny. Właśnie takim punktem widzenia kierowaliśmy się przez te wszystkie lata.

Potwierdzeniem tego jest 10-cio letnia gwarancja, której udzielamy.
Prowadzimy sprzedaż pełnej stolarki okiennej (razem z dodatkami typu: parapety, rolety, nawiewniki itp.) oraz drzwiowej  (zewnętrznej i wewnętrznej). Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, których wyselekcjonowaliśmy przez lata z całego rynku na podstawie niezawodności produktów i opinii klientów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz tylko najlepsze produkty, które będą Ci służyły przez lata.
Ponadto prowadzimy działalność serwisową, dzięki czemu dajmy Ci pewność, że wykonamy wszelkie usługi związane ze stolarką okienną, takie jak: pełny montaż, serwisowanie okien, a także drzwi, bram garażowych, rolet, parapetów itp.

Dodatkowo o firmie świadczy sam fakt, że utrzymała się na rynku tak długo. Zaufały nam tysiące klientów i cały czas przybywają nowi.